آشنایی با حرفه کوچینگ مالی

آشنایی با حرفه کوچینگ مالی
کوچ مالی حوزه تخصصی کوچینگ است که تمرکز آن بر روی یاری‌رساندن به مراجعان برای مدیریت مالی و تحقق اهداف مالیشان می‌باشد. با توجه به اینکه افراد بسیاری هستند که مشکلات جدی برای پوشش هزینه های ماهیانه خود دارند، کوچ مالی می تواند رویکرد فردی و ساختاردهی شده برای برنامه‌ریزی مالی مراجع خود ایجاد کند.
ادامه مطلب

آشنایی با حرفه کوچینگ مدیران اجرایی

آشنایی با حرفه کوچینگ مدیران اجرایی
کوچ مدیران اجرایی (Executive Coach) شاخه ای از حرفه کوچینگ است که رهبران سازمان را در مسیر توسعه مهارت‌ها، افزایش اثربخشی و تحقق اهداف همراهی می‌کند. در واقع یک کوچ مدیران اجرایی با مدیران ارشد سازمان در خصوص مسایلی نظیر مهارت‌های رهبری، ارتباطات سازمانی، حل تعارض، مدیریت زمان، برنامه‌ریزی و تحقق اهداف استراتژیک همراه می شود. در این حرفه کوچ به توانمندسازی مدیران ارشد، توسعه مهارت‌ها و باورهای جدید برای تحقق اهداف و تبدیل شدن به رهبری اثربخش‌تر می‌پردازد. در ادامه به اختصار نگاهی داریم به حرفه کوچینگ مدیران اجرایی با مدیران ارشد.
ادامه مطلب

چرا نوجوانان شما به کوچ نیاز دارند؟

چرا نوجوانان شما به کوچ نیاز دارند؟
بخواهیم صادق باشیم، نوجوانان گاها حالتی سرکش دارند و ترجیح می‌دهند درباره جزییات زندگیشان با پدر و مادرشان صحبت نکنند. با اینحال، آنها زیر فشارهای مختلفی هستند؛ مثل انتظاراتشان از خودشان، تلاششان برای ورود به دنیای بزرگسالان و زمان‌هایی که تلاش می کنند برای آینده شان برنامه ریزی کنند.
ادامه مطلب

جستجو در مقالات

​به باشگاه دانش خوش‌آمدید!

با هم بخوانیم، با هم بدانیم و با هم یادبگیریم

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش